Kobieta szuka męża. Sprawdź idealne sposoby!

Zarejestruj się za darmo!
Dołącz teraz
Klikając przycisk powyżej, udzielasz nam jednoznacznej zgody na naszą Politykę prywatności, w tym użycie profilowania do znajdowania dopasowań, oraz zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania
Szukam męża

Szukam męża. Ogłoszenia to jedyna droga?

W jaki sposób dawniej kobiety zdobywały partnera? Co ciekawe, wieści rozchodziły się pocztą pantoflową. Gdy ktoś powiedział „szukam męża”, to natychmiast ustawiał się ogonek chętnych. Ładniejszych i brzydszych, tych z sercem na dłoni lub bogatszych i wyrachowanych.

Dziś nieważne, czy rolniczka szuka męża lub też kobieta szukam męża z wielkiego miasta — dla nich wszystkich najważniejsze są miejsca takie jak LetsDate. To portal z ogłoszeniami, profilami oraz bogatymi w informacje anonsami. Zalety? Jest ich mnóstwo:

  • bezpośredni dostęp z całego świata, przez 24/7,
  • pełna anonimowość — na spotkanie umawiamy się tylko wtedy, gdy chcemy,
  • dużo szczegółów na temat kandydatów,
  • jeśli mówisz szukam męża, to możesz poświęcić więcej czasu na rozmowy, a gdy interesują cię przelotne znajomości, to korzystasz z portalu w inny sposób,
  • nie tylko ty masz możliwość wyszukiwania, lecz ktoś może znaleźć i ciebie!

Jak widać, takie rozwiązania gwarantują dość dużą elastyczność i są po prostu wygodne. Kiedy słyszysz szukam męża rolnika z wielkopolski, to masz pewność, iż w serwisie z dużym, ogólnopolskim zasięgiem znajdzie się przynajmniej kilku kandydatów.

Trzeba przyznać, że to spora zmiana kulturowa, wszak dawniej ogłoszenia matrymonialne były raczej niszowym rozwiązaniem. Dziś coraz rzadziej poznajemy się w pracy, na imprezach czy przy barze. To internet i swoboda z nim związana mocno zmienia podejście ludzi do randkowania.

Szukam męża na gospodarstwo

Szukam męża na gospodarstwo — czy na wsi jest trudniej?

Jednak o ile opcji w dużych miastach teoretycznie jest pod dostatkiem, tak wiejskie regiony — ze względu na dużo mniejszą gęstość zaludnienia — charakteryzują się trudniejszymi poszukiwaniami. Stwierdzenie “szukam męża na gospodarstwo rolne” stwarza pewne problemy, ponieważ o ile Polacy chętnie uciekają na wieś, to praca tam jest zdecydowanie trudniejsza.

Dlatego gdy kobieta szuka męża na LetsDate jest na nieco lepszej pozycji. Może bowiem zacząć wyszukiwanie z określonymi kryteriami związanymi z charakterem oraz miejscem pochodzenia. Kto wie, całkiem prawdopodobne jest, że dawno zapomniany sąsiad też szuka partnerki! Wtedy każdy powód do wspólnego wyjścia na spacer jest dobry. Połączenie dwóch gospodarstw w jedno? To możliwe!

Czy trudno znaleźć inteligentnego i przystojnego mężczyznę na wsi?

Szukam męża i nie znajduję nikogo sensownego — tak często skarżą się Polki, w tym mieszkanki obszarów wiejskich. Fakt, statystycznie mężczyzn jest o wiele mniej, więc osoby o najlepszych cechach są rozchwytywane. To świetni kochankowie, czuli ojcowie, osoby z prezencją, gestem i gotowi do prowadzenia domu. Dodatkowo gdy wspomnisz “szukam męża na gospodarstwo”, to do kompletu cech musisz dodać pracowitość i wiedzę z zakresu rolnictwa (albo chociaż chęć do jej przyswojenia).

To wszystko rodzi dodatkowe trudności, choć nie są one ostatecznie tak duże, jak mogłoby się wydawać. Wiele zależy od nastawienia i realnych działań, a nie tylko od tego, czy kobieta powie “szukam męża”. Ogłoszenia pomagają bardzo mocno nawet tym osobom, które są bardzo zapracowane. Do głosu dochodzą też nowoczesne technologie, w tym smartfony. Dostępność szybkiego internetu LTE (w tym na wsiach) pomaga w ukradkowym zerknięciu na skrzynkę wiadomości o niemal każdej porze dnia. Dlatego założenie konta na LetsDate jest polecane również tym kobietom, które z racji wykonywanego zawodu nie mają zbyt wielu chwil na poznawanie facetów. Szukam męża rolnika z wielkopolski — to stwierdzenie zmienia się z męki w przyjemność, gdy do jego realizacji używane są odpowiednie, dopasowane narzędzia!

Coraz częściej to Ukrainka szuka męża Polaka

Poza ciekawą sytuacją na terenach wiejskich obserwujemy również zupełnie nowy trend, w ramach którego kobieta szuka męża. Z racji dość dużej migracji osób zza wschodniej granicy, młode dziewczyny z Ukrainy również dołączają do grona chętnych na małżeństwo. Jednych ta sytuacja dziwi, innych denerwuje, ale warto spojrzeć prawdzie w oczy: takie mamy czasy, gdy w Europie zacierają się granice pomiędzy państwami. W obliczu tego sytuacja, w której Ukrainki szukają męża, nie powinna nikogo dziwić. Wszak prawo do założenia rodziny ma każdy, bez względu na adres zamieszkania, pochodzenie czy przynależność etniczną.

Jest też pewien formalny powód, dla którego niejedna Ukrainka szuka męża Polaka. To przepisy wizowe i te dotyczące swobodnej migracji przez granicę Unii Europejskiej. Nie ma co ukrywać, że obywatele UE mają o wiele lepsze warunki związane z przekraczaniem granic oraz pracą w wielu krajach, w tym oczywiście w Polsce. Przy okazji oba te narody (Polska i Ukraina) mają wiele wspólnego i nie różnią się kulturowo w sposób drastyczny. Dlatego gdy kobieta szuka męża przyjeżdżając nad Wisłę zza wschodniej granicy, nie jest niczym niezwykłym.

Co interesujące, fakt, iż Ukrainki szukają męża akurat tutaj, jest dla wielu mężczyzn z Polski bardzo satysfakcjonujący. Są to bowiem dziewczyny nie tylko ładne, uśmiechnięte i zaradne, ale też bardzo pracowite. Ta cecha jest szczególnie ceniona. Czy trzeba wspominać o niebywałych zdolnościach związanych z gotowaniem? No właśnie!

W zależności od tego, czy rolniczka szuka męża, dziewczyna z Ukrainy zechce osiąść w Polsce, lub też osoba z miasta pragnie związku prowadzącego do małżeństwa, różnią się pewne wymagania. Wspólny mianownik pozostaje jednak ten sam: słowa „szukam męża” zawsze generują pewne potrzeby. Gdzie szukać? Jaka jest metoda na trwały związek z perspektywami? Odpowiedź tkwi w internecie, a świetnym przykładem jest projekt o międzynarodowym zasięgu LetsDate. To właśnie tam kobieta może najszybciej, z pełną kontrolą i komfortowo poznać faceta marzeń. Wystarczy założyć konto, a to przecież nic nie kosztuje!