Jak umówić się na bezpieczne randki w sieci

Zarejestruj się za darmo!
Dołącz teraz
Klikając przycisk powyżej, udzielasz nam jednoznacznej zgody na naszą Politykę prywatności, w tym użycie profilowania do znajdowania dopasowań, oraz zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania
Bezpieczne spotkania randkowe

Bezpieczne spotkania randkowe - czego unikać

Zdarza się, że podczas rozmowy w sieci zbyt szybko ufamy rozmówcom, dzielimy się z nimi swoimi osobowymi danymi, prywatnymi informacjami o sobie czy swoich bliskich. Nie zdajemy sobie sprawy, że przekazywani tych danych może być wykorzystane przeciwko nam. Możemy jednak tego uniknąć i umówić się na bezpieczne randki w sieci, przestrzegając prostych reguł.

 • Przede wszystkim warto sprawdzić foty internetowe i przeczytać opinie użytkowników portali randkowych. O LetsDate zawsze są tylko pozytywne opinie. Jest to bezpieczne portal randkowy, któremu można zaufać i umówić się na bezpieczne randki w sieci.
 • Warto też sprawdzić wiarygodność portalu randkowego. W tym celu należy wyjaśnić, czy serwis posiada odpowiednią licencję i certyfikaty. Anonimowa korespondencja i niezawodne przechowywanie danych osobowych zapewniają bezpieczne randki w sieci.
 • Aby zachować randki internetowe bezpieczeństwo w sieci, w żadnych wypadku nie wolno umawiać się na randki z pośpiechem. Bezpieczne randki w sieci muszą być przemyślaną decyzja. Dokładnie poznaj partnera, zanim pójdziesz nim na spotkanie w życiu realnym.

Co jednak należy robić, aby umówić się na bezpieczne randki w sieci i czego warto unikać? Zachęcamy do zapoznania się poniższym radami:

 • nie udostępniać osobom trzecim danych osobowych;
 • korzystać tylko ze sprawdzonych i bezpieczne portal randkowy;
 • nie przekazywać pieniędzy innym użytkownik;
 • zawsze zachować czujność i ostrożność.

Oszuści zwykle mają bardzo dobrze opracowaną strategię, budują zaufanie użytkowników, rozmawiając z nimi za pośrednictwem profesjonalne portale randkowe i po pewnym czasie proszą o przekazanie pieniędzy, zdjęć czy danych osobowych.

Bezpieczna pierwsza randka przez internet

Przede wszystkim bezpieczne spotkania randkowe w sieci musi być przemyślaną decyzją. Umawiając się na spotkanie po raz pierwszy, warto dokładnie zapoznać się z profilem użytkownika na portalu. Nie warto umaić się na randka z nieznajomym w sieci i wysyłać prywatnych zdjęć, ponieważ mogą one później być wykorzystane przeciwko nam w przyszłości.

Pamiętajmy, że użytkownik, z którym nawiązujemy kontakt i chcemy umówić się na bezpieczne randki w sieci, może nie być tą osobą, za którą się podaje. Aby zapewnić bezpieczna pierwsza randka, warto ufajmy swojej intuicji. Jeżeli cokolwiek w zachowaniu innej osoby wydaje nam się podejrzane, należy zrezygnować ze spotkania.

Cechy LetsDate - bezpieczne portal randkowy

Nasz portal gwarantuje bezpiecznej i pewnej randki. Wiarygodny serwis randkowy LetsDate posiada następujące cechy:

 • posiada odpowiednie dokumenty;
 • certyfikaty zabezpieczenia danych osobowych;
 • prowadzi rzetelną weryfikację użytkowników;
 • zapewnia profesjonalną obsługę klienta.

Na stronie LetsDate znajdziesz tylko sprawdzone profilu. Nasi pracownicy prowadzą rzetelną analizę rejestrowanych kont, aby zapewnić użytkownikom bezpieczne randki w sieci.