Pierwsza randka - dobrze się przygotuj

Zarejestruj się za darmo!
Dołącz teraz
Klikając przycisk powyżej, udzielasz nam jednoznacznej zgody na naszą Politykę prywatności, w tym użycie profilowania do znajdowania dopasowań, oraz zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania
Pierwsze spotkanie z dziewczyną

Pierwsze spotkanie z dziewczyną - o czym warto wiedzieć

Pierwsze spotkanie z osobą z internetu to ekscytujące przeżycie dla obu stron. Warto pamiętać, że kobieta z internetu również się krępuje podczas pierwszego spotkania. Pierwsza randka to możliwość na dobre spędzenie czasu wolnego z miłą osobą.

Podczas spotkanie warto skupić się na tym, co łączy partnerów. Kluczem są wspólne pasje i zainteresowania. Musimy unikać drażliwych tematów, na przykład polityka, gospodarka, religia, byłe związki. Pierwsza randka nie najlepsze miejsce na te tematy. Sprawy tę mogą poczekać. Możemy porozmawiać o nich gdy relacja stanie się mocniejszą. W trakcie pierwsze spotkanie z osobą z internetu warto zadbać o pewien balans podczas rozmowy, nie skupiać się nadmiernie tylko na sobie i nie wypytywać nachalnie. Pierwsza randka z kobietą z internetu ma służyć temu, żeby partnerzy lepiej się poznali, zaprezentowali się i co ważne, dobrze się bawili.

Ważne elementy pierwsza randka

Każdy mężczyzna, który zaprosił kobietę z internetu na pierwsze spotkanie, musi pamiętać o kilka ważnych czynników:

  • wybór odpowiedniego miejsca na pierwsza randka;
  • ładny strój;
  • pyszne jedzenie/dobra kawa.

Wybór dobrego miejsca na pierwsze spotkanie z osobą internetu jest bardzo ważną kwestią. Powinno ono być neutralne, przyjemne, a także i komfortowe zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Warto pamiętać, że miłej atmosferze sprzyja pyszna kawa i dobre jedzenie. Wskazówka od LetsDate: polecamy łączenie ze sobą randkowych pomysłów: po wyczerpującym i długim spacerze, można zasiąść w dobrej kawiarni i napić się gorącej herbaty y w miłym towarzystwie.

Nie warto martwić się o tym pierwsza randka jak się przywitać. Przecież pierwsza randka to nie rozmowa rekrutacyjna. Nie ma tu specjalnych słów czy gestów. Jednak całus w policzek nie jest dobrym pomysłem. Wszystko zależy od stopnia zażyłości między kobieta a mężczyzną. Dobrym rozwiązaniem może okazać się uciśnięcie ręki.

Czy warto robić prezenty na pierwszej randce

Zastanawiasz się co kupić dziewczynie na pierwsze spotkanie? Portal LetsDate przygotował kilka przydanych rad na ten temat. Co można podarować dziewczynie na pierwszej randce:

  • kwiaty;
  • słodki prezent (czekolady, ciasteczka itp);
  • mały upomnik.

Jeśli mężczyzna przyniesie kwiaty, dziewczyna nie będzie bardzo zaskoczona. Brak bukietu również nie zniechęci jej do partnera. Podarowanie upominku może jednak przedstawić mężczyznę w bardzo korzystnym świetle: jako kreatywnego i dobrze zorganizowanego faceta, który szanuje dziewczyny z internetu i martwi się o to, aby kobieta czuła się przy nim dobrze. Jeżeli z czasem staniecie się parą, Wasza pierwsza randka i prezent na pierwszą randkę dla osoby z internetu będą najważniejszymi wspomnieniami.

Zbyt drogi lub duży prezent może sugerować, że chłopak chce nadrobić charakter hojnością, lub mężczyźnie desperacko zależy na jakiejkolwiek kobiecie, czy facet traktuje nowo poznane dziewczyny zbyt dobrze.

Czego nie warto robić

Pierwsze spotkanie z dziewczyną z internetu to cale wyzwania dla faceta. Są jednak niektóre rzeczy, których nie warto robić na pierwsze spotkanie z dziewczyną z internetu.

  • Opowiadanie o byłych związkach. Pierwsza randka nie jest darmową sesją u psychoterapeuty. Jeśli nie możemy pogodzić się z rozstaniem albo czujemy jeszcze coś do byłej partnerki, warto zrezygnować z randki. Nikt nie chce wiązać się z kimś, kto jeszcze nie uporał się ze swoimi przeszłymi relacjami. Dziewczyny z internetu nie spotkają się z mężczyznami, by wysłuchiwać ich narzekania i żalenia.
  • Rozglądanie się za innymi kobietami. To jest jedna z najgorszych rzeczy, które mogą wydarzyć się na pierwsza randka. Żaden facet nie będzie miał już szans na drugie spotkanie. Inteligentna dziewczyna od razu odejdzie od stolika i pożegna się z mężczyzną. A jeśli gapienie się na inne kobiety jest formą spławienia, to lepiej po prostu szybko zmyć się ze spotkania, oszczędzając swój czas.
  • Upijanie się. Dla wielu chłopaków alkohol jest konieczny do dobrej zabawy. Piwo na pierwsza randka nie jest dobrym pomysłem. Jeśli mężczyzna upija się podczas randki, wtedy już nie będzie zabawnie, tylko żenująco. Z drugiej strony w takiej sytuacji od razu pokazujemy swoje prawdziwe zachowanie. Dzięki temu kobieta z internetu prędko zorientuje się, że dalsza randka wcale nie ma sensu.
spotkanie z chłopakiem z internetu

Rady na pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu

Co musi robić dziewczyna, by się spodobać na pierwsza randka? Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ono decyduje o przyszłej znajomości. Co mówić, jakie ubranie wybrać i jak się zachowywać, by się spodobać? Poniżej przedstawiamy ważne skazówki dotyczące pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu.

W co się ubrać

Nie ma co włożyć - najwięszy problem wszystkich kobiet świata. Podczas pierwszego spotkania ubranie jest bardzo ważną kwestią. Dziewczyny mają za zadanie ubrać się tak, aby z jednej strony wyglądać atrakcyjnie, z drugiej nie zbyt wulgarnie. Wyjątkowa suknia, która od wielu lat spoczywa w szafie, i nie nosimy jej, bo mamy wrażenie, że nie do końca do nas pasuje, powinna pozostać w szafie również podczas randki. Radzimy też nie ubierać się z większą elegancją niż zwykłe. Wygodny dres również nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto poszukać ubrania, w którym będziemy czuć się atrakcyjnie i pewnie. Przymierz przed spotkaniem kilka wariantów i wybierz odpowiednią stylizację na pierwsza randka.

O czym rozmawiać

Dobrze by było przygotować wcześniej przyjemne i neutralne tematy, które powiedzą coś o nas i pomogą przełamać milczenie podczas pierwsza randka. Świetnie sprawdzają się tematy związane z naszym hobby, ulubiona muzyka, filmy czy książki. Jeśli nie wiemy, jak rozpocząć rozmowę, polecamy również ogólne sprawdzone tematy np. pogoda, wypoczynek, rodzina, praca, wspólne zainteresowania. Nie warto rozmaić zbyt dużo tylko o sobie. Należy również stawiać pytania i okazywać swoje zainteresowanie. W takim przypadku pierwsza randka na pewno nie będzie ostatnią. Wiele ludzi lubi być słuchanym, zwłaszcza na rankach.

Kto płaci za rachunek

Ze względu na dżentelmeńskie ambicje mężczyzny, dziewczyna nie powinna nalegać na pokrycie rachunku. Pozwolenie na spłatę rachunku przez dziewczynę, zwłaszcza na pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu, jest dla wielu facetów sprzeczne z ich honorowym kodeksem. Można przyjąć zasadę, że jeśli spotkanie było udane, mężczyzna może pod koniec randka sięgnąć po pieniądze, a dziewczyna powinna potraktować taki gest jako wykaz sympatii. Jeśli zaś spotkanie okazała się porażką, nie powinniśmy płacić za rachunek drugiej osoby.

Co napisać po pierwszej randce

Jak wyjaśnić się, że pierwsza randka była udana? Jeśli spotkanie ci się spodobało, postaraj się zaaranżować kolejną randkę. Co napisać po pierwszej randce kobiecie? Lepiej będzie zadzwonić do kobiety, ponieważ to pokazuje mężczyznę z odważnej strony. Po głosie kobiety możemy usłyszeć poziom zainteresowania lub brak entuzjazmu. Kontakt telefoniczny nie jest jednak magiczną pigułką, która ukryje nudną osobowość.

Co może napisać mężczyzna po pierwszej randce

Jeśli mężczyzna się krępuje dzwonić po pierwszym spotkanie do dziewczyny z internetu, możemy oczywiście wysłać wiadomość. Możemy napisać, że pierwsza randka na m się spodobała, że było nam fajnie, i że chcemy spotkać się ponownie. Dobrze jest opisać swoje pierwsze wrażenie. Warto też zapytać, czy kobieta wróciła bezpiecznie do domu po pierwsze spotkanie z dziewczyną z internetu.

Co może napisać kobieta po pierwszej randce

Kobieta również może napisać do faceta, z którym się spotkała po raz pierwszy. Możemy pochwalić wybór lokalu, podziękować za świetnie przeprowadzony czas. Wbrew pozorom takie wiadomości mogą stać się bardzo pomocni. Noe każdy człowiek potrafi ubrać swoich uczuć w zdania, a od jednej wiadomości może zależeć wszystko. Powyższe przykłady wydają się w sam raz, i co więcej, nie pokazują desperacji, tylko zainteresowanie. Zachęcamy wziąć sprawy w swoje ręce, ponieważ jeden SMS może zmienić nasze życie. Wysłana wiadomość potwierdza, że pierwsza randka nam się spodobała i mamy ochotę na kolejne spotkanie.